TOP #8Publikoval Dne 24.11.2014

I přes neskutečnou nálož nové hudby díky novým albům Angerfista, Zatoxe, Thery a Warface ostatní producenti nezaháleli a tento týden nám dal opravdu hodně. Pojďme na to.

Frontliner i přes fakt, že tento rok vydal přes 20 nových singlů, vydává dál. A zdaleka nekončí, v uniklém screenshotu jeho počítače je vidět že má dlaších 10 nevydaných projektů. Velký respekt! Aktiálně si můžete poslechnout Rains of Fire.

Atmozfears je mladým talentem z labelu Scantraxx. Už má za s sebou mnoho milníků a úspěchú, posledním je například sobotní vystoupení na Qlimaxu. Z mnoha jeho releasǔ si skupina The Hardstyle Words vybrala jeho free release Together We Are a vytvořila k němu výborný klip.

Ran-D se možná zdá aktuálně tichý, opak je ale pravdou. Aktuálně víme o 6ti nových singlech které čekají na vydání. Jeden z těchto singlů – I’m Legion, byl představen v Digital Punkově podcastu Unleashed. Že by čekání bylo u konce ?!

Gunz for Hire jsou pány podsvětí. O tom není pochyb. Jejich nový release je vyhlášením anarchie, při které je 12 hodin vše legální. I vražda. Policie, Hasiči i Záchranka jsou mimo službu. Každý jde sám za sebe. May God Be With You All.

The Prophet po aktualizaci svého soundu se nestydí vydávat dále. Jeho nový singl dozajista zlikviduje nejednu párty, jmenuje se Kikkdrum.

Stephanie aktuálně není velkým producentem, vše co vytvoří dá z lásky fanouškům zadarmo. Vyjímkou není ani nový free release vytvořený speciálně pro Sound of Q-Dance v Chile. Krásná melodie, krásný název a krásná producentka. Prostě krása!

Dr. Rude vytváří zajímavé crossovery poslední dobou. Od Kalavela Shot me Down po nejnovější Endorphin. Napište nám do komentářů jak se vám jeho nový styl líbí!

Riot Into the Jungle! Dohromady tvoří název dvou tracků vydaných Audiofreqem na Hard with Style records. Původně toto EP mělo být RAW v audiofreqově pojetí, neboť před pár měsíci zveřejnil Mashup ve kterém ukazuje jak jsou všechny RAW tracky stejné. Záměr vytvořit „nové RAW“ posuďte sami.

The Anarchist měl tu čest vytvořit již mnoho nových singlů na Scantraxx Records, některé společně s legendou Prophetem. Jeho nový singl se jmenuje Waiting 4 a vyjde na A2 records. Enjoy.

Frontliner – Rains of fire

Atmozfears & Energyzed – Together we are

Ran-D – I’m Legion (poslední track – 1:08:01)

Gunz for hire – May God be with you all

The Prophet – Kikkdrum

Stephanie – La Serenissima

Dr. Rude – Endorphin

Audiofreq – Into the Jungle

Audiofreq – Riot!

The Anarchist – Waiting 4

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.