TOP #9Publikoval Dne 30.11.2014

Tento týden máme pro vás speciální dvouvydání a přinášíme vám TOP 5 s tracky od Brennan Hearta, Ran-D, Day-Már, Radical Redemptiona, Alpha2, Da Tweekaz, Crypsise, Hard Drivera a dalších.

Brennan Heart po více jak roce a natočení klipu konečně dává světu druhý track se zpěvákem Jonathanem Mendelsohnem jmenující se Follow the Light.

Ran-D před 2ma týdny hrál v Gelredome na Hardstylovém svátku Qlimax a líbilo se mu tam tak moc, že udělal malé aftermovie ve kterém představuje i jeden z mnoha jeho nevydáných tracků FCK EDM!

Už je to nějáká doba co Day-Már vydala nějáký track. A zjevně to došlo i jí. Proto vydává free bootleg známé Drum’n’Bassové dvojky Chase & Status. Jedná se o Time.

Zrádce, anglicky Betrayal. To je název nového tracku od Alpha twins (Alpha2). Po velmi dlouhé době se jedná o jejich solo track a je na co se těšit!

Da Tweekaz za sebou mají velmi velmi VELMI produktivní rok. A i přes fakt že zítra vychází jejich poslední pecka z #Tweekay14, nemají problém pokračovat dál. Jejich nejonovějším trackem je hymna k FREAQSHOW 2014 a jmenuje se Celebration of Sin.

Crypsis naopak patří spíše k těm méně aktivním producentům. Za to když něco vydá, je to bomba ! Jeho nejnovější dílo se jmenuje Raw to the point.

Radical Redemption tento měsíc vydá další E.P. na kterém budou 2 tracky. Prvním je Tripple six který po dlouhém čekání má i preview. Jedná se o spolupráci s blázny z Deepack. Druhým trackem bude spolupráce Radicala s Chain Reactionem.

Hard Driver má na svém albu Point Break 2 tracky které jsou pouze ve zkrácené radio verzi. Jeden z nich, spolupráce s Digital Punkem Crash n‘ Burn, vychází na A2 Records.

Na konec pro vás máme jedno poučení. Nikdy se nebojte poslechnout si tracky od neznámých producentů. Když jsem psal tento TOP 5 tak jsme náhodou narazil na track Pherato – Down Under a upřímě jsem byl velmi mile překvapen a asi mám nový nej hit na nějákou dobu.
Brennan Heart ft. Jonathan Mendelsohn – Follow the light

Ran-D – FCK EDM

Chase & Status – Time (Day-már bootleg)

Alpha² – Betrayal

Da Tweekaz -Celebration of sin (FREAQSHOW 2015 anthem)

Crypsis – Raw to the point

Radical Redemption & Deepack – Triple six

Hard Driver & Digital Punk ft. MC DL – Crash ‚n Burn

Pherato – Down Under

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.