Novinky

Clubland X-Treme Hardcore 8

16. 1. 2012 je datum, na které netrpělivě čekali snad všichni fanoušci UK Hardcore/Happy Hardcore muziky! Je to den, kdy oficiálně vyšla osmá série kompilace Clubland X-Treme Hardcore!

Clubland X-Treme Hardcore je kompilace zaměřená na UK Hardcore/Happy Hardcore hudbu. První díl byl vydán 2. 5. 2005. Každý díl obsahuje tři CD plné skvělých tracků stylu UK/Happy Hardcore. O mix jednotlivých CD se starají jedny z největších hvězd této scény. První CD má na starost Darren Styles http://www.facebook.com/DarrenStylesOfficialPage, druhé Breeze http://www.facebook.com/DJBreezeOfficial a třetí DJ Hixxy http://www.facebook.com/Hixxy.Official. Letos se o třetí CD postaral Hixxy společně s Re-Conem. Pouze sedmá série obsahovala cédéčka čtyři. To čtvrté nebylo mixované, byl to jen výběr toho nejlepšího z minulých dílů.

V osmičce se můžete těšit na tracky od Darren Styles, Breeze, Hixxy, Klubfiller, Re-Con, Sy & Unknown, Petruccio & Modulate a mnoho dalších. Trochu mně překvapilo, že se v osmém dílu CXH nedočkáme tracků od dvojice Dougal & Gammer, jenž jsou jistě velkými hvězdami UK/Happy Hardcore scény.

Styles a Breeze představili ještě před vydáním osmičky ukázky svých mixů z jednotlivých CD. Vše najdete zde http://www.clubland.fm/news/news/328/clubland-x-treme-hardcore-8-out-now.html Jsou zde i odkazy ke koupi.

Na osmý díl Clubland X-Treme Hardcore se podle Twitteru a Facebooku těšilo hodně lidí. Patřil jsem mezi ně i já. UK/Happy Hardcore hudba se stala velmi komerční záležitostí, ale i přesto si myslím, že neztratila své kvality a hlavně potenciál udělat z každé akce opravdu skvělou párty, protože se hraje někde mezi 170 a 180 BPM a obsahuje většinou krásné vokály a melodie. Já jen doufám, že se v naší republice začne dělat více parties zaměřených právě na tuto hudbu.

Takže doufám, že se Vám bude Clubland X-Treme Hardcore 8 líbit :)

Související články

Back to top button