Novinky

COONE na Dreamlandu nebude!

Dreamland, festival taneční muziky se má uskutečnit již za necelé 2 měsíce. Vypadá jako zajímavá akce, která pořádá klubové akce například i v SASAZU, v poslední době se však ukázalo, že moc důvěryhodný festival to asi nebude.

Vše začalo pochybností ohledně Showtek a jistých „interních věcí“. Řešili se nějaké spory mezi pořadateli, kde padla i věta, že Showtek na Dreamladnu nevystoupí. Na Jejich události a na stránce festivalu to vyvolalo pochopitelně velkou vlnu otázek, na který pořadatelé dlouho dobu neodpovídali. Po delším čekání na vyjádření se fanoušci dočkali. Dreamland přiznal, že Showtek nevystoupí. Důvod? Zveřejnění neschváleného flyeru (plakátu). Nabízí se ale otázka. Byla agentura, zastupující Showtek, vůbec kontaktována? Pokud byla a nedohodli se na podmínkách, mohli to přece říci narovinu. kde je pravda, ví jen pořadatel. kdo ví jestli to nebyl třeba plánovaný trik na přitáhnutí návštěvníků.

 

coone-image

Slibama, neodpovídáním a dalšími věcmi si festival nad sebou vytvořil oblak nedůvěřivosti. Byla anketa o tom, jaký další styl by na festivalu chtěli. Odhlasoval se Hardstyle, a pořadatelé oznámili, že dalším z učinkujícich bude COONe, což byla super zpráva. Ale po tom co se dělo, byli někteří fans spíše pesimisté. Což se nakonec stalo oprávněné.

Proč COONe na festivalu nevystoupí?
Oslovili jsme bookingovou agenturu Coona zda 13. března v České Republice opravdu odpoví. A odpověd’? “ No he will not perform there“.

 

Nyní se nabízí 2 otázky…. Bude vůbec festival? A kdo doopravdyvystoupí?

PS: Gratulujeme Dreamlandu k ocenění Best CZ club night! :)

 

 

 

Pondys

Související články

Back to top button