Novinky

Digital Punk nastartoval novou kariéru tatéra během pandemie

Koronavirus, homeoffice, karanténa. Tyhle slova už každý z nás skloňuje poslední rok a i když se svět akcí, eventů a potažmo DJs v podstatě zastavil, Digital Punk se rozhodl okusit dráhu tatéra. Umělci jsou často kreativní lidé a jeho příběh je vlastně učebnicovým příkladem.
Trvalo jen několik málo měsíců než našel odhodlání pro svou druhou vášeň, kterou dokáže provozovat i v čase pandemie. Naučil se tetovat a zanedlouho se ukázalo, že je v tom vlastně dost dobrý.

Místo vystupování po celém světě „seděl“ jen doma se svou rodinou. „Moje dcera dostala sadu barevných tužek a já jsem se rozhodl začít s ní kreslit,“ říká. „Lidé říkali, že vůbec nevěděli, že dokážu kreslit.“ Ale to jsem ani já sám nevěděl. “, dodal s úsměvem.

„Začal jsem kreslením portrétů a různými dalšími věcmi a o 4 měsíce později jsem udělal své první tetování.“

Sponzorováno

Každý, kdo trochu zná Roughstate DJs, ví, že Digital Punk má sám docela dost tetování. Na naléhání přátel a okolí se rozhodl pořídit si profesionální tetovací soupravu. Výsledek pak ukázal svému takřka osobnímu tatérovi, který mu nedávno tetoval nohu. A ten reagoval: „To je docela dobrý chlape! Možná bys měl začít docházet trošku častěji, abych tě naučil některý věci. “ A tak se Digital Punk uplně ponořil do světa tetování.

Věci rychle nabraly směr. Brzy dostal do povědomí celého řemesla a v už v srpnu ho jeho „učitel“ Rob Holterman nechal tetovat tzv. na kůži. Od té doby Digital Punk snad každý týden někoho tetuje, včetně různých známých DJs jako Rooler a Sickmode.

„Mám z toho přesně stejný pocit, jako když dělám hudbu, protože tahle doba je pro každého obtížná a sám nevím, jak dlouho to bude celé trvat. Ale chci (kromě své hudební kariéry) určitě tetovat po zbytek svého života. “
„V době, kdy nesmím hrát, je to náboj pozitivní energie“
vysvětluje, ve svém mini dokumentu níže.

Sponzorováno

Související články

Jeden komentář

Back to top button