Novinky

MARRY XMASS!

Co jiného říct, než že jsou zase Vánoce. Rok se sešel z rokem a my už slavíme naše první výročí…Je to už rok, co se Pondys rozhodl uvést do obrovské zásoby webů na všemocném internetu stránku www.hardstyles.cz. Troufám si říct, že jsem byl první, kterému o svém nápadu někdy v říjnu či listopadu řekl a požádal mě, abych mu s tím pomohl. Přece jen se specializujeme každý na nějaký jiný styl a náš multikulturní web si vyžaduje střet zájmu více lidí. Tímto mu chci poděkovat, za docela dobrou příležitost dělat redaktora v něčem co mě baví (i když jsem to v posledních pár měsících slušně flákal). Za ten rok jsme se dostali snad do podvědomí více lidí, dostali jsme nabídku promotionu několika větší i menších akcí, za což chci samozřejmě poděkovat i promotérům akcí, kde nám proflákli aspoň naše logo.

Kdybych mohl ukázal bych vám grafy, jak na tom jsme. Ale stejně je nemám u sebe a Pondys je sem určitě nedá (a pokud budeš chtít tak to tu nedávej, aspoň budem záhadnější Pondysi ;))

Každopádně jsou dneska Vánoce. Svátky klidu a pohody, sezení u televize, pojídání cukroví a večer vytahování kostí ze zubů… Tímto vám celá redakce přejeme hezké prožití vánočních svátků, mnoho dárků, pohody a hlavně pohodové setkání s rodinou.

Děkujeme, že nás čtete, za ten týden se snad ještě něco stane a budeme vám moct popřát něco i k Novému roku ;)

Související články

Back to top button