Novinky

Narozeninovovánoční mix od Darkwatchera

Rok se s rokem sešel, jsou tu zase Vánoce, svátky klidu, míru a lásky. Což už se asi v dnešní době nedá říci, jelikož je člověk ve stresu, aby sehnal něco pod stromeček, nakoupil na večeři atp. Určitě by nebylo od věci si na chvíli sednout, nasadit sluchátka, popřípadě ohulit repráky a pustit si něco co má rád. Proto jsem pro Vás vybral pro nás velice známého – Darkwatchera.

I když jsme to plánovali jinak, přesně se mi bohužel děje, to co jsem psal v úvodu. Nebyl vůbec čas. Ale myslím, že to není naposled, co si budete moci poslechnout Darkwatchera.

Sponzorováno

Jsem velice rád, že web Hardstyles.cz funguje, dnes již 4. rokem. Doufám, že to tak půjde i nadále. Ale web by nemohl fungovat bez Vás – čtenářů. Vám bych moc poděkovat, že na stránky chodíte, na Facebooku komentujete, lajkujete a sdílíte. Bez Vás by to přeci nebylo ono. Dále bych chtěl poděkovat pořadatelům akcí, že se snaží HS/HC scénu prorazit více k lidem, k jejich trpělivosti a pracovitosti, jelikož akce se pohybují čím dál více nahoru. No a také bych chtěl poděkovat lidem, co se jakkoli podílejí na webu.

Doufám, že se tu za rok opět….ale co…. čeká nás spousta práce, novinek, akcí a proto vím, že se máte opravdu na co těšit.

Děkuji Vám, přeji Vám klidné svátky a do Nového roku jen to nejlepší a hlavně to zdraví.

No a dost srdceryvných řečí, zde mix od Darkwatchera, kterému moc děkuji!

DarkWatcher – Raw power vol. 1 by Hardstylesdotcz on Mixcloud

Download: DarkWatcher – RAW power vol.1

Tracklist:
1.Titan and High Voltage-Global Pandemic
2.X-Pander and Lowroller-Animal
3.The Machine and The Geminizers-Godcore 4.Killaheadz-Invasion
5.Deetox-Voodoo
6.Deetox and Delete-Do or Die
7.Artifact-Now Were Talking
8.Warface-Catalyst
9.Malice-Incoming
10.Wavolizer ft Yuna-x-Fragile
11.E-Force-Seven 12.Hard Creation-Creators Of The Core(Nevaro remix)

Související články

Back to top button