Novinky

NOVINKY NA NEOPHYTE RECORDS

V tomto článku se podíváme na poslední releasy na Neophyte Records. Těšit se můžete na producentského nováčka, hymnu k festivalu, či již zaběhnutého člena tohoto labelu.

Už je to pár týdnů, co si na Neophyte Records odbyl svou premiéru zatím nepříliš známý producent D-Fence. O to víc však jeho deska zaujme. Jedná se o dvě celkem netradiční skladby, které v každém setu jistě vyniknou. Šlapající track s názvem Krakaka a Koekoek Jonghuh!, který jistě každého probere z letargie.

Sponzorováno

00-d-fence_-_krakaka-(neo117)-web-2015-srg_int

D-Fence – Krakaka
Neophyte Records (NEO117)

D-Fence – Krakaka
D-Fence – Koekoek Jonghuh!

https://www.hardtunes.com/albums/d-fence-krakaka/4166

 

Další track už byl sice zmiňován v jednom z dřívějších článků, ale byla by škoda si ho nepřipomenout. Jedná se o oficiální hymnu k letošnímu festivalu Ground Zero a opravdu stojí za to!
Metalová smršť, která se inspirovala skupinou Rammstein, vcelku věrně vystihuje atmosféru této akce. Na svědomí ji má Tieum společně s dvojicí The Punisher a Sutter Kain.

Tieum ft. The Punisher & Sutter Kain – Disorder – Official Ground Zero 2015 Anthem
Neophyte Recors (NEO118)

https://www.hardtunes.com/tunes/tieum-ft.-the-punisher-sutter-kain-disorder-official-ground-zero-2015-anthem/23556

 

O nejnovější přírůstek na Neophyte Records se postaral Furyan. Ústřední skladba má název Slapeloosheid, což znamená nespavost. Zprvu se jeví dosti vesele, když je provázená zvláštními zvuky a skřeky, ale po chvíli se rozjede do solidní jízdy. Druhou stranu doplňuje v novém mixu The Reckoning, kterou můžeme znát z letošní kompilace This is Hardcore.

 

Furyan – Slapeloosheid
Neophyte Records (NEO119)

Furyan – Slapeloosheid
Furyan – The Reckoning #TiH (Extended Mix)

https://www.hardtunes.com/albums/furyan-slapeloosheid/4216

Související články

Back to top button