Novinky

Nový 5ti denní festival na pláži: Vaquation

Máte rádi spojení skvělé hudby a pláž u moře?  Od 24. srpna do 28. srpna se pláži Zrce v Chorvatsku mění v ráj.  Během těchto 5 dnů tento idylický ostrov s modrým mořem připravuje půdu pro epické harder styles, na rozdíl od všeho jiného,​​které vám přinesly Q-dance a Art of Dance.

FB IMG 1580025958786

 VAQATION kombinuje vaše oblíbené festivaly a prázdninové prvky, od bláznivých společenských večírků, rájů lodí a klubových nocí po podpisové show a zábavné plážové aktivity s vašimi přáteli.  Na vrchol toho všeho pozvali přední značky, štítky a umělce, aby váš pobyt ve VAQATION byl opravdu nezapomenutelný.  Více informací o kompletní sestavě bude k dispozici brzy.

 „Nejlepší destinace all-in 1 party“

 Přístup k VAQATION je možný v kombinaci s balíčkem Travel & Stay Package.  Každý balíček zahrnuje 5, 6 nebo 7 noci v pohodlném ubytování a přístup ke všem klubovým večírkům.  K dispozici je více ubytování, od apartmánů a hotelů po plážové domy a exkluzivní vily.  Další informace naleznete na adrese www.vaqation.com

VAQATION se bude konat od 24. do 28. srpna na pláži Zrce na ostrově Pag, známém také jako „Chorvatská Ibiza“.  Prodej vstupenek začíná 25. ledna ve 14:00 (SEČ) na oficiálním webu akce.

Lineup:

FB IMG 1580025922201

Související články

Back to top button