Novinky

Origins Revealed

Je to již pár měsíců co si „Mr. Heady“ nechal narůst vlasy a začal pomalu opouštět hardstyle scénu a taktéž postupně začal vypouštěl „projekt“ HWSOrigins.

Příběh krok za krokem odhaloval kořeny a původ jeho hudby a nyní došel pravděpodobně k jeho závěru. Po vydání Origins Revealed ve kterém jsou uvedeny následující slova:

„The tree of origins has been living its destiny. It’s roots have grown strong and deep, driven by the music that came from within. And right here, as it grows out of the ground and reaches for sunlight is where a new energy feeds us. The tree of origins, the heritage and very foundation of the world of hard with style, is ready for its new horizons. Each new branch will be sharing its inspiration with open-minded souls. You’re welcome to gather around the tree of origins and discover the world around it. All connected as one. Together we experience the moment, as we reflect on the shared memories. So close your eyes.“

Sponzorováno

Mnozí spekulují že se blíží i zánik tohoto nadějného labelu. Pravděpodobně však label bude dále fungovat i když se Headhunterz přesune na jiný žánr hudby. Když si vzpomeneme již delší dobu podcasty HWS hostují jiní Dj’s.

Zde si můžeme připomenout jeho tvorbu kterou shrnul v podcastu HARD with STYLE Episode #46 nesoucí název THe Seed Of Origins.


Související články

Back to top button