Revolt zveřejnil kompletní lineupPublikoval Dne 3.2.2019Letos v létě se uskuteční nový festival od pořadatelů velkolepé akce – Syndicate. Nyní jsou již známa jména a každý fanoušek tvrdých stylů si určitě najde své.


Pořadatelé není třeba více představovat. Jedná se o známé firmy – Art of Dance a I-motion, kteří nám již pravidelně představují Syndicate v německém Dortmundu. Jak již víme, nový festival Revolt se bude taktéž konat v Německu, přesněji v Sobernheim.

Nebude se jednat o žádný malý festival. Pořadatelé nenechávají nic náhodě a proto chtějí, aby na festival zavítali posluchači všech tvrdých stylů. V areálu bude celkem 5 stageí. Na své si tak přijdou fanoušci Hardcore, Hardstyle. Podobně jako na Syndicate, bude také na Revolt festivalu Hardtechno stage a  Tekk. Hlavní stage bude Revolt a vystoupí na nich jména jako Angerfist, Radical redemption, Atmozfears, Warface, Korsakoff a další.

Další zástupci Hardcore budou Partyraiser, AniMe, Nosferatu, Tha Playah, F.Noize, Drokz, D-Fence a další.

Zástupci Hardstyle jsou Digital Punk, E-Force, B-Front, Subsonic, Cprypsis. na Hardtechno zahrají Candy cox, Pet DUO, O.B.I., Viperxxl.

Na celý lineup Revolt Festivalu se podívejte v traileru:

 

Lístky můžete zakoupit za 45€ ZDE

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.