Novinky

Rezonance ve Stormu – Report

V pražském klubu Storm se tento pátek odehrál první REZONANCE. Klubová akce určená pro milovníky tvrdých stylů elektronické hudby. Především Hardstyle a Hardcore. Podle Line-Upu jsme se mohli těšit na pořádný masakr. A ten taky byl !

Shockerz nemohl bohužel dorazit, ale jeho bratr Dymonic ho perfektně nahradil. Energický set byl i přes počáteční technické neshody jistě jedním ze špiček večera.

Dirty Workz, mladý a nadějný Inner Heat udělal zajisté čest svému labelu. Zazněly bomby nejen euforické ale i raw, například „trailerová hymna“ Record Breaking od Chain Reaction. Publikum bylo u vytržení. Sám prý tuto noc ohodnotil jako jednu z nejenergičtějších co kdy zažil. Takže pochvala pro publikum, můžeme se rovnat s Defqonem !

Hlavní hvězdou byla královna Hardcoru, italská kráska AniMe. Už od prvního shlédnutí všichni vybouchly. Skandování „AniMe !“ zaznělo nejednou. Ostatně si ho zasloužila, její set byl naprosto ůžasný. Z původní hodiny a půl byly hodiny dvě, a rozhodně to stálo za to ! Slyšeli jsme snad vše známé co Hardcore dnes může nabídnout. Osobně byl pro mě top A-Bomb a Bolivia (Endymion Remix). Sama AniMe si Rezonance také zjevně užívala, neztratila při něm ani kousek své krásy a temperamentu. AniMe, děkujeme !

Support DJ’s si též rozhodně zaslouží své místo. Perfektně připravili ale i dodělali nás fanoušky Hard Dance music. Kizzah, Prague Nightmare Allstars, Hungry Beats, Goerge Crusher a Dirty Z byli zajistě výbornou volbou.

REZONANCE meets DEVASTATOR byla akce, která prostě stála za to. Další Rezonance bude nejspíše až v květnu, ale jméno si udělal na příště se rozhodně všichni těší. Kdo by nevydržel, 20.12. bude Devastator.

Rez2

Související články

Back to top button