Novinky

The Opponent Bros. – Your Subculture Order EP

Stáhněte si parádní mix :)

Cloud86 a Fluidum se na scéně pohybují už od přelomu milénia a právě tato doba stále zanechává na jejich tvorbě nesmazatelnou stopu. Odkaz acidové revoluce poslední dekády druhého tisíciletí se stal symbolem jejich tvorby a v současné uspěchané době je poslech jejich hudby nejen příjemnou vzpomínkou na dobu rozkvětu elektronické scény, ale i důkazem toho, že klasická elektronická hudba má stále co nabídnout a může se i vyvíjet.

Pokud je vám název Your Subculture Order známý, tak nejste na omylu. Stejnojmenná skladba vyšla na konci roku 2010 jako součást na naší velké kompilace Na Západní Frontě Neklid Vol. 5. Ani ostatní skladby nejsou čerstvé. EP je retrospektivou tvorby The Opponent Bros. za poslední tři roky a mapuje jejich nejnovější vývoj. Poslední skladba je Tranzyho remix titulního songu a je důkazem jeho mistrovského umění, které stejně tak jako Cloud86 a Fluidum, dotahuje do posledního detailu.

Sponzorováno

Pro The Opponet Bros. je to již druhé EP v letošním roce. Po debutu Make The Move, který vyšel v lednu na anglickém labelu 10 Dollar Records, je Your Subculture Order EP jejich prvním releasem, který oficiálně vychází v České republice a je zdarma ke stažení.

 

Ke stažení:The Opponent Bros. – Your Subculture Order EP (#eskaep05)

Tracklist:
01. Brain (2009)
02. Planet (2009)
03. Your Subculture Order (2010)
04. Your Subculture Order (Dj Tranzy remix) (2011)

Související články

Back to top button