Novinky

TOP 5 #2

Týden utekl jako voda a máme tu další díl TOP 5. Tento týden se těšte na tracky od umělců jako Headhunterz, Atmozfears, D-Block & S-te-Fan, Zatox, E-Force nebo Radical Redemption.

Začneme ale s Hard Driverem. Ten totiž vydal tento týden své debutové album Point Break! CD vydané na labelu Dirty Workz má dohromady 16 tracků z toho několik jsou spolupráce, například s Coonem, Digital Punkem, Zanym, Frequencerz či Radical Redemptionem. Většina tracků je v plné verzi, takže si můžete užít plný zážitek z Hard Driverovy hudby. Doporučujeme známý Bass Drop, kolab s Coonem – Swoosh Fever a též kolab s Radical Redemptionem – United from the Start či odvážný track Ears Open který znovu vytahuje myšlenku Dubstylu (Dubstep + Hardstyle). Hodnocení: Výborné.

V pondělí po X-Qlusive Legends Headhunterz vydal jeden ze starších singlů jménem Now is the Time. Vokálový single má místo v mnoha Hardstylových srdcích. Na EP najdete i remix od Audiofreqa který se rozhodl tento jemný single trohu pobláznit.

Sponzorováno

Atmozfears je mladý producent vydávající na labelu Scantraxx. Je znám svými solo singly ale i spoluprácemi se známými či méně známými producenty. Jednou ze spoluprací je i dlouho očekávaný track Together We Are který je jako poděkování vydán ZADARMO na Atmozfearsově soundcloudu.

D-Block & S-te-Fan se rozhodli sejít se svými dlouholetými přáteli Deepack a vzniknul z toho velmi energický track s názvem Rocking with the Best. Tento track zazněl například již na festivalu Emporium či Defqon.1.

Když mluvíme o Defqonu, zde poprvé zazněl jiný track, spolupráce producentů E-Force a Frequencerz s názvem Men of steel.

Na konec pro vás máme čerstvé lahůdky z páteční epizody Unleashed. V této epozodě můžete kromě Hard Driverova minimixu slyšet i mnoho tracků poprvé zahraných veřejně. Jedním z nich je i Zatoxův remix Satany či euforický solo track kteŕy je pouze a jenom od mistra Radical Redemptiona! Rozhodně doporučujeme celou show, pokuď ale nechcete tak tyto 2 zmíněné singly jsou povinností!

Hard Driver – Point Break trailer

Psyko Punkz – Rock Ya Attitude (Hard Driver remix)

Hard Driver & Radical Redemption – United from the start

Headhunterz – Now is the time

Headhunterz – Now is the time (Audiofreq remix)

Atmozfears & Energyzed – Together We Are

D-Block & S-te-Fan & Deepack – Rocking with the best

E-Force & Frequencerz – Men of steel

ACTI & Jajox – Satana (Zatox remix)

Radical Redemption – Watch Yourself (Digital Punk: Unleashed #20) – 28:16

Související články

Back to top button