Novinky

TOP 5 #3

Tento týden byl pro Hard Dance scénu velice zajímavý, což znamená, že jsme se dočkali i mnoha výborných tracků.

Začneme s italským mistrem Zatoxem. Toho můžete slyšet již 28. listopadu na IMAGINATION festivalu. Možná zahraje i jeho nový track, který vydal tento týden. Jedná se o euforický track s chytlavými vokály a názvem Back 2 You.

Dále trochu přitvrdíme a zrychlíme s dalším jménem z lineupu IMAGINATION festivalu. Jedná se též o itala – Noize Supresssora. Ten má tu čest vytvořit hymnu pro letošní Carnival of Doom – Holandský indoor festival. Hymna se jmenuje Second Raid a je čistým zástupcem Noize Supressorova soundu. Je na co se těšit.

Říká vám něco žánr Subground ? Jedná se o nový žánr vytvářející se v prostředí Hardstylu. Jeho hlavním specifikem je energičnost neboť se jedná o spojení Housu a Hardstylu. Jedním z jeho zástupců je S1ngular který vydal EP na QULT Records. Doporučujeme track Qulthelden který je krásným zástupcem melodického Subgroundu.

Vrátíme se zpět k Hardstylu s A-Lusionem. Jedná se o legendu hardstylové scény která má zase sebou mnoho úspěšných vydání. V posledních letech vydal 2 alba s názvem Out in the Open. Můžeme se těšit na třetí, finální díl této trilogie. Mezitím si můžete pustit preview prvního singlu z tohoto alba. Očekávejte čistou „kick&bass“ zábavu.

Na závěr pro vás máme talenta raw scény – Regaina. Z nuly mezi známé DJe se dostal díky tracku Insane. Neočekávaně silný a masivní track dostal podporu od mnoha velkých jmén scény a byl obsažen i v mnoha mixech či kompilacích. V týdnu vyšel rip jeho nového tracku s názvem Push it to the Limit který ukazuje, že Regain jen tak rychle ze scény nezmizí.

 
Zatox – Back 2 You

Noize Supressor – Second Raid

S1ngular – Qulthelden

A-Lusion – Auditory Phenomena

Regain – Push it to the limit

Související články

Back to top button