Novinky

TOP 5 recenze: Zatox – New world order

Zatox po mnoha letech své DJské a produkćní kariéry konečně vydává své debutové album s názvem New World Order. Na album nebyl sám, většina tracků obsahuje hlas dvorního Zatoxova MC – Dave Revana. Vydávajícím labelem překvapivě není Zatoxův label Unite, ale Q-Dance Records.

NWO obsahuje 16 nových (z toho 7 bez oficiálního preview) a 7 starších tracků, což dohromady vytváří obraz Zatoxovy tvorby za poslední léta. Rozdíly jsou jen evoluční, svůj sound radikálně nezměnil. Proto celé album má originální Zatoxovu nálepku, kterou nelze změnit či splést. Mohutný kick, propracované synthy, nezastavitelný drive a výborný mastering dohromady tvoří výbornou kombinaci, se kterou je autor známý a milovaný již léta po celém světě. Najdeme zde i pár spoluprací, například s Brennan Heart, Hard Driverem, TnT, Tatankou, Art of Fighters či Mad Dogem. Klasické rozložení od „měkkého k tvrdému“ sice moc dodrženo není, ale na konci najdeme 2 hardcorové tracky.

Celkově je album typicky debutové. Nenacházíme na něm nic nového, revolučního, za to je plné klasického Zatoxova soundu, což zajisté fanoušci ocení.

Sponzorováno

Související články

Back to top button