Novinky

TOP #6

Máme tu další nálož nove muziky ! Těšte se na tracky od Angerfista, Zatoxe, Radical Redemptiona, Thery nebo Warface.


Začneme překvapivě s euforickým Radical Redemptionem. Ten vydá 13. listoadu své první EP, na kterém bude obsažen i track s názvem Watch Yourself. Po velmi úspěšné spolupráci s Frontlinerem se rozhodl ještě jednou zabrousit do vod euforického Hardstylu a vytvořil naprosto úžasný track s výbornou melodií, ale stále, jak on sám říká – „with balls“.


Angerfist se nám v TOP 5 objevuje už několik týdnů a ještět tomu tak chvíli bude. Jeho nové album Deadfaced Dimension se blíží! Tento týden vyšla stejnojmenná „hymna“ tohoto alba. Neskutećný nářez.

Sponzorováno


Zatox se nám tu také objevuje něoklik týdnů za sebou. Tento týden ukázal další singl z New World Order, tentokrát s názvem Extreme. Někdo se zjevně nechal inspirovat Radicalem .


Thera – muž, který je v hardstylové scéně už pořádnou dobu. Začínal společně s Brennan Heartem pod aliasem Brennan & Heart. I když je ve scéně už nějakou dobu, své první album Training sessions vydává až nyní. Toto album se blíží velmi rychle, neboť Thera nám ukázal poslední singl zvaný The Dome – spolupráci s DJem Promo.


Když mluvíme o posledním tracku alba, nesmíme zapomenout na Warface. Ten tento týden vydal poslední preview ze svého alba, které vyšlo včera na Raw Op Je Dak. Je to spolupráce s hardcorovým producentem Predatroé a jmenuje se Meltdown.


Na závěr si ještě dáme australské duo krásných dívek – Kamikaze. Zatím na svou cestu čekají, ale určitě již není daleko. Důkazem je nový track zvaný Pure Evil.
Radical Redemption – Watch Yourself

Radical Redemption – Watch Yourself

Angerfist ft. MC Nolz – Deadfaced Dimension

Zatox ft. Dave Raven – Extreme

Thera & Promo – The Dome

Warface & Predator – Meltdown

Kamikaze – Pure evil

Související články

Back to top button