Novinky

TOP #7

Týden za námi, hudba před námi. Tento týden máme nové kousky od T’n’T, Tatanky, Korsakoff, Jack of Sound, AniMe, Radical Redemption, Digital Punk a další.

TnT. Technoboy and Tuneboy. And Zany. To jsou tvůrci neové italské bomby zvané Heatwave.

Tatanka je jeden z těch producentů který vydává málo, ale za to kvalitně. Tentokrát se pustil do RAW a výsledkem je výborný track s názvem ‚Klassika‘

Mnozí z vǎs o tom už asi slyšeli – Frequencerz (společně s B-Frontem) opouštějí Fusion records a chtějí založit vlastní label. Jedním zposledních releasů bude Remix EP na kterém najdete i remix tracku Revolution od Jack of Sound.

„From the creator of Brutal 1, 2 and 3.0. This is: Brutal 4.0“ Úvodní věta z tracku Brutal 4.0 od mistra Radical Redemptiona. Temto track již po několikáté posouvá hranice raw do naprosto mových rozměrů.

Z nějákého důvodu se producenti bojí remixovat Radical Redemptiona. Asi pro jeho osobitý styl. Odvážlivci se ale najdou vždy. V tomto případě je jím Digital Punk který zremixoval Black Demon. Společně s Brutal a Watch Yourself najdete tyto tracky na Watch Yourself E.P.

Korsakoff vydává další track, tentokrát s Re-Stylem. Jmenuje se Wared World. Dočkáme se od Lindsay třeba i celého alba ?

AniMe vydala ze dne na den nové E.P. s názvem Bass your face. Najdete na něm stejnojmenný solo track a též spolupráci s Advanced Dealerem zvaný Army of me.

TnT & Zany – Heatwave

Tatanka – Klassika

Frequencerz – Revolution (Jack of Sound remix)

Radical Redemption – Brutal 4.0

Radical Redemption – Black Demon (Digital Punk remix)

Korsakoff & Re-Style – Wasted World

AniMe – Bass your face

AniMe & Advanced Dealer – Army of me

Související články

Back to top button