Novinky

Qlimax: The Source vyjde na Netflixu

V listopadu si Q-Dance pro všechny fanoušky připravil speciální živé vysílání, nebo lépe řečeno, audiovizuální pouť v podobě Qlimax: The Source. Nyní postupně vychází tracky vytvořené speciálně pro tento ojedinělý díl Qlimaxu. Kde ale nejdeme celý film? Q-Dance odhalil speciální spolupráci.

128570107 10164661805680441 4007304385422342098 o

Qlimax The Source skutečně nebyl pouhý DJ stream několika umělců, ale skutečný audiovizuální zážitek. Kromě nově vytvořených tracků od umělců jako Headhunterz, Sub Zero Project, Keltek, Sefa nebo Phuture Noize bylo samotné zpracování vida na úrovni holywoodského filmu. Laťka byla postavena opravdu vysoko a každý kdo se na vysílání přidal, rozhodně nepochybil. Co se ale stalo se záznamem? Uvidíme ho někdy?

 

Q-Dance hned pod odvysílání fanouškům vzkázal, že jsou opravdu nadšení ze všech reakcí a že možnosti vydání celého „filmu“ se snaží vyřešit co nejrychleji. A už 15. 12. ve 20:00 nám dávají první nápovědu, kde se celého filmu můžeme dočkat. Nápověda není schovaná v samotné fotce, ale v označení místa, ve kterém byl příspěvek vytvořen. Adresa Karperstraat 8 je totiž na Q-Dance neobvykle specifická, a skrývá se za ní právě sídlo americké společnosti Netflix v Holandsku.

Sotva jsme stihli zprávu dopsat, už nám Q-Dance oznámil, že Qlimax: The Source skutečně vyjde na Netflixu již 22. prosince 2020. Je až skoro neuvěřitelné, jak Q-Dance posunul úroveň hudebního zážitku na vyšší úroveň a dodává tak všem Harder Styles fanouškům novou formu zážitku i v této nelehké době. Americká firma Netflix není totiž ledajakou platformou, ale jedna z největších streamovacích služeb na světě, na které si kromě několika tisícovek známých a úspěšných filmů a seriálů můžete pustit i mnoho dalších filmů a seriálů přímo z jejich produkce. Několik z nich vyhrálo i světová ocenění jako například cenu Oscar. Pro tuto chvíli nám ale musí postačit samotné tracky, které pro Qlimax vznikli. Sub Zero Project, Phuture Noize a Headhunterz s JDX už své tracky vydali, a na další se můžete těšit podle seznamu níže. A trpělive vyhlížet 22. 12. 2020, kdy máme slíbený oficiální vydání na platformě celosvětově, tedy i na Netflixu pro Českou Republiku.

B-Front – Light of The Darkness – 07. 01. 2021

Předulož si ho na: https://q-dancerecords.ffm.to/the-light-of-darkness/

Keltek – The Alignment – 14. 01. 2021

Předulož si ho na: https://q-dancerecords.ffm.to/the-alignment

Sefa – The Omega – 21. 01. 2021

Předulož si ho na: https://q-dancerecords.ffm.to/The-Omega

Sub Zero Project – Enter The Realm

Phuture Noize – A New World

Headhunterz & JDX – Transcendence

 

Související články

Back to top button