Novinky

Warface promluvil o návratu live-actu s E-Force: War Force

War Force, společný živý projekt producentů Warface a E-Force možná ještě úplně neskončil. To naznačil Warface prostřednictvím svých instagramových příběhů, ve kterých odpovídal na otázky fanoušků.

Poté, co Warface a E-Force spojily své síly, se War Force dokázal během roku a půl stát působivým raw hardstyle projektem. Za zmínku rozhodně stojí jejich dvě hymny pro Supremacy (pro holandské vydání v roce 2016 a pro první australské vydání v roce 2017) a vystoupení na Defqon.1, Reverze a Intents Festival. Celkem jich stihli 12. Přesto duo oznámilo ukončení poté, co v roce 2017 rozdalo zbrusu nové album každému návštěvníkovi vyprodaného festivalu Shockerz.

war force comeback return terugkeer warface e force

Sponzorováno

War Force ale pomyslné dveře úplně nezavřeli. „Co se stane dál, zůstane záhadou“ a mnoho fanoušků doufalo v návrat tohoto live actu. Návrat je tedy skoro jistě možný.

Stále existuje naděje na návrat War Force

Zatím však není přesně známo, kdy a v jaké podobě se comeback uskuteční. Oba DJs jsou však na stejném labelu End Of Line, takže šance jsou vysoké. Zároveň oficiální web War Force je stále aktivní i po více než 3 letech. Pokračování příště..?

 

Sponzorováno

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button