NovinkyRozhovory

Exkluzivní rozhovor: Crane

Ahoj, můžeš se našim čtenářům Hardstyles.cz představit?

Ahoj, jmenuji se Otto Jeřábek alias Crane a jsem Hardstyle DJ.

PERTphoto 1781 e1612645690836

Jaké jsou tvé hudební počátky? Kdy a kde tě pohltil svět harder styles na plno?

Moje hudební počátky… Všecko to začalo před lety, ještě na základní škole, kdy jsem objevil pár DJů, jako Headhunterz, Noisecontrollers, Wildstylez a další podobné. A hlavně hymnu a aftermovie Defqon 1. toho roku, myslím že to bylo 2009, a už prostě nebylo cesty zpět!

Sponzorováno

Jak dlouho jsi aktivní DJ? Věnuješ se i vlastní produkci?

Aktivní DJ jsem od roku 2016, kdy jsem poprvé vystoupil v pražském Storm Clubu na hardstyle akci jménem Rezonance. Vlastní produkci se zatím nevěnují, ale určitě bych jednou chtěl zahrát vlastní tracky.


Máš nějakého oblíbeného DJe/producenta/projekt?

Joooo, těch mám spoustu! Headhunterz je ale asi pořád #1, ale další třeba DBSTF, z raw scény Radical Redemtion, za hardcore určitě Angerfist a z frenchcore Sefa. Oblíbený projekt?  Ten náš, HARD OR DIE!


Jaký je tvůj nejlepší zážitek z párty na domácí půdě nebo v zahraničí?

Nejlepší zážitek na domácí, bylo když se nám povedlo společně se Sixtas a Mejsi zahrát na Imagination. Jinak těch zážitku bylo mnohem více, ale tento byl asi nejsilnější. V zahraničí určitě můj první Defqon.1 v roce 2015. Popravdě každá party je nejlepší zážitek, ale tyhle dvě byly asi nejsilnější. 

IMG 0214


Jak svou kariéru vidíš dál? Můžeme očekávat něco velkého?

No doufám že ano, ale všecko záleží na aktuální situaci, která šílí ve světě… ale určitě se na mejdanech uvidíme. Zatím pro vás máme pravidelný měsíční podcast pod značkou Hard or Die.


Kdě tě jako čtenáři najdeme, případně tvoji tvorbu/sety?

Jsem aktivní na všech sociálních sítích jako je Facebook, Instagram či YouTube, kde jsou po každé akci udělané videosety. Dále určitě Hard or Die YouTube či twitch kde pravidelně vysílame.

Sponzorováno

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button