Rozhovor: KortyPublikoval Dne 28.6.2019

Ahoj, mohl by jsi se čtenářům nějakým způsobem představit?

Ahoj, já jsem Korty, ADHD šílenec co žije Hardstylem a tím pádem ho i hraje. Miluju energii a tu se snažím na všech vystoupeních předávat.

Jaké jsou tvé hudební počátky? O jaké druhy hudby se zajímáš?

Když to vezmu hodně zpět tak vyrůstal jsem v kytarové rodině. Mamka je stará metalistka a brácha miluje alternativní rock. Mě se v téhle době líbil nejvíc Punk Rock. Jenže potom asi někdy ve 14 letech mi nej kamarádka na gymplu ukázala elektronickou hudbu a to byla věc, která mě chytla jak nic předtím. Začínali jsme se klasicky na housíku a “EDM” ale pak jsme narazili na ‘Dragonborn‘ od Headyho a od té doby je vymalováno. Hardstyle all the way. Mám samozřejmě rád další styly a hudebníky, nejvíce asi Armin van Buurena a Don Diabla, ale Hardstyle to nikdy nepřekoná.

Jak dlouho jsi aktivní DJ?

Haha, pár let 😀 

Máš nějakého oblíbeného DJe/producenta nebo uskupení?

99,8% Hardstylových producentů jsou moji favoriti a rád si je poslechnu. Aktuálně mě nejvíc baví Sound Rush, Wildstylez, Coone. Taky mě začínají chytat rychlejší styly Harder Styles, nejvíce asi mládí v podobě Sefy a Greazy Puzzy Fuckerz. 

Jaký je tvůj největší zážitek z párty na domácí půdě nebo zahraničí?

Každá Harder Styles party je pro mě zážitek. Už od mého prvního Imaginationu 2013 na domácí půdě nebo Defqonu 2014 na zahraniční půdě. Ikdyž už nejsem jen účastníkem na domácí půdě ale pomáhám i s organizací tak stejně si užívám každý moment každé akce. Nejsilnější zážitek je ale asi pořád Project One na Qlimaxu 2016, kde vystoupili poprvé po osmi letech. Doteď jsem Pánu/Osudu/Vesmíru vděčný, že jsem to mohl zažít.

Budeš v nejbližší době na nějaké akci, kde by jsme tě mohli slyšet?

Nene tímhle rozhovorem skončila moje kariéra. 😀 Nejbližší vystoupení je už za pár dní Devastator stage na Beats for Love. Hraju ve čtvrtek ve 22h ale v Ostravě budu už od úterý, to město je prostě úžasný! Potom se uvidíme na Outdoor Ravu ve Svojšicích ale to až v srpnu.

Jak svou kariéru vidíš dál? Můžeme očekávat něco velkého?

Jsme všichni teprve na začátku, před pár lety nás bylo minimum co tuhle hudbu poslouchá a teprve tenhle rok jsme měli vlastní halovku! Takže nejvíce se chci soustředit na to, aby i nadále o Hardstylu věděla i tvoje babička! Ale dojde určitě i na produkci a tak ale na to bych úplně nespěchal.

Najdeme někde tvoji tvorbu a sociální sítě?

https://www.facebook.com/DJKorty/ – Facebook
https://www.instagram.com/djkorty/ – Instagram

 

Reklama

Sdílejte článek:

Komentáře jsou vypnuty.