Rozhovory

Rozhovor: Mejsi

SaSaZu Magnetic 2016Určitě jste už slyšeli či znáte DJku Mejsi, která nedávno vystupovala na např. Devastator Hall v březnu či ma Beats 4 Love.  Patří mezi českou spičku hardstyleových djs a rozhodně se řadí mezi jednu z našich nejoblíbenšjších. Získala si během svého působení spousty věrných fanoušků, a tak jsme se rozhodli ji vyzpovídat v našem exkluzivním rozhovoru.

 

Ahoj, mohla by jsi se čtenářům nějakým způsobem představit?

Ahoj jsem DJka, producentka a říkám si Mejsi. Hraju už 16 let.

 

Sponzorováno

Jaké jsou tvé hudební počátky? O jaké druhy hudby se zajímáš?

Tak asi jako snad každý DJ jsem si prošla nějakým hudebním vývoje než jsem se, nechci říkat usadila, ale zakotvila u hardstylu.
Nikdy jsem nehrála žádné diskotéky, nepouštěla jsem Helenku nebo podobné fláky. Já měla to štěstí a učila jsem se hrát ještě na starých dobrých gramofonech. Začínala jsem na tech-trance, hard-trance a pak jsem hodně zpomalila na house, happy house, tenkrát se to hodně hrálo a celkem mě to i chytlo pak přišla dlouhá éra bigroomu, který mě baví do dnes, ale moje srdce bije tempem 150bpm. 
Zajímám se o hodně hudebních stylů nejsem zaškatulkovaná a nedívám se jen jedním směrem beru to od popu přes house po Frenchcore. Snažím se mít přehled o všem.

 

Jak dlouho jsi aktivní DJkou?

Myslím, že můj zlomový rok byl 2011, kdy jsem dostala skrze contest možnost odehrát svůj set na Mácháč Festivalu. Tam jsem se seznámila s fajn klukama co mě pak dali šanci a začali mě bookovat na své akce.

 

Máš nějakého oblíbeného DJe/producenta nebo uskupení?

Mám jich několik, ale asi mě aktuálně nejvíce baví Sub Zero Project. 

 

Jaký je tvůj největší zážitek z párty na domácí půdě nebo zahraničí?

Z každého hraní si vždycky odvezu hromadu zážitků kor když supportuji takové jména jako je D-Block & S-te-Fan, Headhunterz, Da Tweekaz atd. jen setkat se s nimi je velký zážitek.
Ale z loňského Outdoor Ravu jsem si přivezla ten nejkrásnější zážitek a to v podobě neskutečné atmosféry během mého setu, to bylo asi zatím nejvíc nejlepší crowd co jsem zažila!

 

Budeš v nejbližší době na nějaké akci, kde by jsme tě mohli slyšet?

V nejbližší době mě můžete slyšet třeba na Mácháči a nebo na zmiňovaném Outdoor Rave 2019.

 

Jak svou kariéru vidíš dál? Můžeme očekávat něco velkého?

Ráda bych se viděla na Q-Dance stagi :D Kdo ví, třeba budu mít štěstí a to potom bude velká věc :D
Mám pár cílů, kterých bych chtěla dosáhnout, ale nic nějak neplánuju a nechávám vše osudu.

 

Najdeme někdy tvoji tvorbu? 

Související články

Back to top button