Rozhovory

Exkluzivní rozhovor se Sixtas

Ahoj, můžete se našim čtenářům Hardstyles.cz představit?

Ahoj, hardstyle fanoušci, my jsme Djs duo SIXTAS.

65052379 2521764984509139 4614677256990621696 o

 

Jaké jsou vaše hudební počátky? Kdy a kde tě pohltil svět harder styles na plno?

Naše hudební počátky ze světa Harder styles, začali Imagination festivalem roku 2013, kde nás nadchnul král hardcoru, Angerfist. Pár dni potom jsme objevili aftermovie z festivalu Defqon.1, a s tím i náš milovaný Hardstyle.

Následně jsme se o tenhle svět začali více zajímat, a poté jsme zavítali na open air festival Svojšice, kde zahrál Radical Redeption a Korsakoff. Mimo jiné jsme se na tomto festivalu seznámili s jedním z našich nejlepších přátel Petrem alias Kortym.
Po tomhle zážitku už jsme byli pohlceni Harder Styles scénou natolik že se nás drží a nepouští.


Jak dlouho jste aktivní DJs? Věnujete se i vlastní produkci?

Naše první hraní pro veřejnost bylo roku 2016 na afterparty pro Imagination festival v pražském Storm clubu, kde jsme si zahráli ve společném versus setu s Cranem aniž by jsme tušili, že bude dalším členem naší současné party Hard Or Die. Nervozita byla velká. Opravdu jsme nečekali plnou stage, ale ta nás po par minutách přešla, a maximálně jsme si všichni užívali party a hardstyle! 

Bohužel vlastní produkci zatím nemáme. Momentálně se soustředíme především na náš nový společný projekt HARD OR DIE.


Máte  nějakého oblíbeného DJe/producenta/projekt?

To je těžká otázka. Je jich opravdu mnoho, mezi naše TOP patří TNT aka Technoboy N Tuneboy, které jsme si mohli užít i u nás na Imagination festivalu, Sub Zero Project a D-Block & S-te-Fan, ale pokud si máme vybrat, tak jsou to určitě showmeni Da Tweekaz, ve kterých máme vzor jak ve vystupování, tak jejich bláznivými sety.


Jaký je váš nejlepší zážitek z párty na domácí půdě nebo v zahraničí?

Nejlepší zážitek je sám osobě Defqon.1.
Jedna na kterou si hned vzpomeneme je, když zazněl track roku 2019 Darkest Hour na end show. To jsme nadšením umírali. Pokud se zaměříme na naší malou zemi, tak to bylo naše hraní na největší indoor akci Imagination festival, tenhle zážitek si poneseme celý život!

Jak kariéru vidíte dál? Můžeme očekávat něco velkého?

Určitě plánujeme v hraní po koroně pokračovat, ale jelikož nikdo neví, jak se bude situace vyvíjet, nebudeme nic slibovat. Každopádně doporučujeme sledovat náš pravidelný společný podcast, kde se průběžně dozvíte novinky o našich dalších plánovaných počinech. Samozřejmě jako každý správný DJ nebo bavič, i my by jsme chtěli dosáhnout co nejvýš.


Kde vás jako čtenář najdeme, případně vaši tvorbu/sety?

Najdete nás za 1. na každé pořádné HS akci 😃. Ty se jak HS fanoušci vědí, odehrávají převážně v pražském Storm klubu. Naše sety z uplynulých akcí přidáváme na YouTube co nejdříe, po skončení akce.Dále jsme aktivní na Instagramu, Facebooku a pravidelně s HOD streamujeme dřív na Twitchi, nyní už na YouTube. Ze záznamů, které najdete na našem YouTube kanále, doporučujeme hlavně set z B4L 2019.

Děkujeme za skvělý rozhovor!

My děkujeme taky a zdravíme všechny hardstyle fanoušky!

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button